Черкаська єпархія запрошує на перегляд фільму «Де ти, Адаме?» про афонський монастир Дохіар

У кінопрокат на екрани України вперше вийшов фільм «Де ти, Адаме?» про афонський монастир Дохіар. Прем’єра якого у Черкасах відбудеться 19 та 20 вересня!

Сюжет фільму «Де ти, Адаме?» режисера Олександра Запорощенка і продюсера Олександра Пліски розгортається в стародавньому монастирі Дохіар на західному узбережжі гори Афон.

«Образи природи вплітаються в практично безперервну низку праці й молитви, шикуючись у ритмічний взаємозв’язок людини й природи, натякаючи тим самим на рай, за яким ми всі в глибині душі скучили. Але перлиною цього розкішного візантійського ландшафту є все ж самі ченці, чия теплота й самобутність були відображені за прочиненою завісою, яка приховує їхнє повсякденне життя, де у кожного свої радості, свої надії і слабкості», – розповідають про фільм його творці.

Центральною фігурою фільму став архімандрит Григорій (Зуміс), ігумен монастиря, чий багаторічний досвід опіки, за словами авторів, «нагородив його глибоким розумінням душі людської і її прагнення повернутися в стан, властивий людській природі Адама до гріхопадіння».

Запрошуємо всіх бажаючих до перегляду фільму!

Квитки можна придбати в кінотеатрах MULTIPLEX.

Трейлер фільму:

« Мар