Відбулася спільна поїздка кліриків та волонтерів двох храмів м.Києва в Бердичівську школу-інтернат

IMG_0413-Відбулася чергова спільна поїздка кліриків та волонтерів Хрестовоздвиженського храму, що на Подолі, та Свято-Введенського обиденного храму на Теремках-1 в Бердичівську школу-інтернат. Діти вже звикли до батюшок та милосердних волонтерів. А тому гостей вже чекали заздалегідь, та коли ті приїхали, радісно зустрічали їх своїми обіймами.

Цього разу зустріч з дітками пройшла в дещо іншому форматі. Крім традиційної розмови дітей зі священиками та волонтерами за чаєм, був проведений урок малювання. Діти з радістю та інтересом проводили час за альбомами, розмальовуючи різноманітні картинки, а батюшки та волонтери допомагали їм в цьому. Далі, ієрей Роман та диякон Олег роздали діткам хрестики та розповіли їм про розіп’ятого Христа. Ну а в кінці, було багато різноманітних подарунків. Та найбільше діти раділи солодким цукеркам.

Прощатися, як завжди, було важко. Адже, найбільше ці дітки, що залишені рідними батьками, потребують любові. Звичайно, дитячий будинок дає дітям тепло, знання, виховання. Та ніщо в світі не може замінити любові, котру батьки дають дітям. Це найдорожче та найголовніше у вихованні дитини. А тому батюшки та волонтери домовилися з дітками приїхати як найшвидше та віддати їм хоча би маленьку частинку свого серця. [wzslider autoplay=”true”]