Духовенство кладовищенського благочиння провело збір допомоги для постраждалого мирного населенню сходу України

З благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія, в кладовищенському благочинні м.Києва, було проведено збір гуманітарної допомоги для жителів східної України, а також для вимушених переселенців. На допомогу кладовищенському благочинню приєднався храм святих рівноапостольних Константина та Єлени.

В цілому вдалося зібрати близько 350 кг гуманітарної допомоги і на 3000 гривень було закуплено: предмети гігієни, продовольчі товари та одяг. Зібрану допомогу благочинний Кладовищенського округу м.Києва прот.Сергій Вейго передав у Синодальний відділ благодійності та соціального служіння Української Православної Церкві.фото

Збір гуманітарної допомоги в кладовищенському благочинні триває. Всі кому небайдуже чуже горе просимо звертатися в храм святих рівноапостольних Константина та Єлени.

Адреса: м.Київ, вул. Фрунзе, 8/6.

Проїзд: від ст. метро «Контрактова площа» трамвай № 11, 12, 19 до зуп. «Кінотеатр” Жовтень “».

Сайт Кладбищенского благочиния