Архієпископ Феодосій у Світлий понеділок звершив Літургію в Успенському кафедральному соборі Канева

3 травня 2021 року, у Світлий понеділок, архієпископ Черкаський і Канівський Феодосій звершив Божественну літургію в Успенському кафедральному соборі м.Канів. Його Високопреосвященству співслужило духовенство Черкаської єпархії.

Відзначимо, що цей храм є не тільки другим архієрейським кафедральним собором Черкасько-Канівської єпархії, але разом з тим є ще й видатним історичним місцем, один з найстаріших храмів часів Київської Русі, вік якого сягає майже 880 років. Храм був свідком важливих історичних подій від ХІІ століття до сучасності, його історія пов’язана з іменами таких видатних подвижників, як святитель Димитрій Ростовський, святий преподобномученик Макарій Переяславський і Канівський чудотворець.

На завершення богослужіння відбувся великодній Хресний хід навколо собору, після якого архієпископ Феодосій привітав тих, хто молиться зі світлими днями Пасхи Христової і виголосив проповідь.

« Фев