Єпископ Антоній звершив Божественну літургію в поминальну суботу у Свято-Покровському Красногірському монастирі

25 березня 2023 р., у поминальну суботу 4-ї седмиці Великого посту, з благословення митрополита Черкаського і Канівського Феодосія, вікарій Черкаської єпархії єпископ Корсунь-Шевченківський Антоній, благочинний у справах монастирів єпархії, звершив Літургію у Свято-Покровському Красногірському жіночому монастирі. Його Преосвященству співслужили ключар Архангело-Михайлівського кафедрального собору м. Черкаси протоієрей Олексій Демченко та духовенство обителі.

На Літургії молилися настоятелька монастиря ігуменія Арсенія з сестрами.

Під час богослужіння було піднесено молитву за Церкву, що потерпає від гонінь.

Після закінчення Літургії архієреєм і духовенством було звершено заупокійну Панихиду за всіма від віку спочилими православними християнами. Наприкінці богослужіння єпископ Антоній звернувся до сестер, парафіян і паломників Красногірського монастиря з архіпастирським словом.

Пресслужба Черкаської єпархії УПЦ