Митрополит Феодосій разом з дітьми із сімей біженців висадив кущі калини на схилах Дніпра (+ВІДЕО)

30 квітня 2022 р., після закінчення Божественної літургії на Андріївському архієрейському подвір’ї в м.Черкаси, митрополит Черкаський і Канівський Феодосій, разом з дітьми із сімей біженців, які сьогодні проживають на території подвір’я, висадив кущі калини поряд з Свято-Андріївським храмом, що розташувався на схилі Дніпра.

Ця добра та цікава справа згуртувала маленьких християн, які отримали гостинний притулок в Черкасах під час війни.

Після висадки калини митрополит Феодосій побажав маленьким переселенцям та їхнім батькам, щоб після закінчення бойових дій повернення додому вони не забували Черкаси, а приїжджали до нашого міста в гості, щоб всім разом дивитися, як росте посаджена ними калина.

Сьогодні Черкащина активно приймає біженців зі східних регіонів країни, надаючи їм усіляке сприяння. Окрім духовної підтримки, переселенці отримують від Черкаської єпархії матеріальну допомогу, житло та продукти харчування.

Допомагаючи дітям із сімей біженців, черкащани вірять, що війна скоро закінчиться і їхнє дитинство стане по-справжньому щасливим.

Інформаційно-новинний відділ Черкаської єпархії

« Фев