Митрополит Феодосій звершив богослужіння престольного свята храму на честь св.ап. Іоанна Богослова с.Головківка

21 травня 2022 р., в день пам’яті святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова, митрополит Черкаський і Канівський Феодосій звершив Божественну літургію в Іоанно-Богословському храмі с.Головківка Чигиринського благочиння, де у цей день відзначається престольне свято.

Його Високопреосвященству співслужили благочинний Черкаського округу прот.Сергій Чумак, настоятель храму прот.Ігор Коркоць, гості в священному сані.

На Малому вході, за багаторічне ревне служіння Православній Церкві, владика Феодосій нагородив настоятеля храму прот.Ігоря правом носіння другого наперсного хреста з прикрасами.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир в Україні та єдність Православної Церкви.

За приходською традицією, після заамвонної молитви владика звершив освячення колива в пам’ять св. ап. Іоанна Богослова.

Після закінчення Літургії, митрополит Феодосій привітав громаду храму з престольним святом, вимовив проповідь, а також привітав настоятеля храму прот.Ігоря Коркоця з нагородою та з 25-річчям священицького служіння.

На завершення відбувся Хресний хід навколо храму, після чого прот.Ігор з парафіянами, привітавши владику Феодосія зі святом, подякували йому за відвідання приходу, звершення Літургії, архіпастирські настанови і благословення.

Також митрополит Феодосій ознайомився з ходом благоустрою ще одного храму в церковному комплексі – на честь Охтирської ікони Божої Матері та обговорив з настоятелем о.Ігорем поточні питання парафіяльного життя.

Інформаційно-новинний відділ Черкаської єпархії

« Мар