Архієпископ Боярський Феодосій нагороджений орденом преподобного Нестора Літописця І ступеня

За церковні заслуги і в зв’язку 45-річчям від дня народження, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій удостоїв свого вікарія Високопреосвященнішого архієпископа Боярського Феодосія високої церковної нагороди – ордена преподобного Нестора Літописця І ступеня.

Високопреосвященний архієпископ Феодосій несе послух вікарія Київської Митрополії з січня 2011 року, послідовно очолював спочатку Броварське, а потім Північне київське вікаріатство, є Главою Церковного суду і Ставленицької комісії Київської єпархії, викладає в Київській Духовній Академії, виступає одним із спікерів Української Православної Церкви.

Адміністрація сайту “Столичний Благовісник” приєднується до численних ювілейних привітань, які надходять в ці дні на адресу дорогого Владики, бажає йому довгих і благодатних років Святительського служіння на ниві Христовій!