У третій день Пасхи архієпископ Черкаський і Канівський Феодосій очолив Літургію в монастирі Різдва Пресвятої Богородиці Черкас

4 травня 2021 року, в Світлий вівторок, архієпископ Черкаський і Канівський Феодосій очолив Літургію у монастирі Різдва Пресвятої Богородиці м.Черкаси. Його Високопреосвященству співслужили намісник цього монастиря, вікарний архієрей Черкаської єпархії єпископ Золотоніський Іоанн, братія обителі і духовенство єпархії.

В цей день святкується пам’ять святих преподобномучеників Давидо-Гареджійської Лаври, кількістю більше 6000, прийняли мученицьку кончину в Грузії за сповідання християнської віри на початку XVII століття. У Черкаському монастирі Різдва Пресвятої Богородиці знаходяться частинки святих мощей преподобномучеників, тому в Світлий вівторок у монастирі завжди звершується урочисте богослужіння, присвячене цим святим.

На завершення Літургії відбувся великодній Хресний хід навколо храму, перед яким архієпископ Феодосій привітав тих, хто молився зі світлими днями Пасхи Христової, з днем пам’яті преподобномучеників Давидо-Гареджійських і виголосив проповідь.

Після Хресного ходу братія і парафіяни приклалися до частинок мощей святих, прийняли помазання освяченим єлеєм і похристосувались з архієреями.

« Фев