Архієпископ Феодосій очолив Літургію в черкаському храмі Різдва Христового

29 вересня Високопреосвященніший Феодосій, архієпископ Черкаський і Канівський, звершив Божественну літургію в храмі Різдва Христового, що збудований у південно-західному мікрорайоні Черкас. Владиці співслужили клірики Черкаського благочиння на чолі з протоієреєм Сергієм Чумаком.

Перед початком богослужіння Владику гостинно зустріли парафіяни храму разом зі старшим священиком протоієреєм Віктором Клапцуняком.

По завершенні Літургії був звершений подячний молебень, після якого владика Феодосій виголосив проповідь, розповівши про подвижницьке життя святої мучениці Людмили Чеської, чия пам’ять звершується сьогодні.

Користуючись нагодою, архієпископ Феодосій відзначив старосту храму Різдва Христового Людмилу Неделько високою нагородою Української Православної Церкви: орденом святої рівноапостольної Ольги за багаторічне самовіддане служіння у лоні святого Православ’я.

Прес-служба Черкаської єпархії

« Фев