У Світлий Понеділок архієпископ Феодосій очолив Велику вечірню з чином поздоровлення у кафедральному соборі Черкас

3 травня, у Світлий Понеділок ввечері, Високопреосвященніший архієпископ Черкаський і Канівський Феодосій звершив богослужіння у кафедральному Архангело-Михайлівському соборі м.Черкаси.

За богослужінням також молилися благочинні всіх округів Черкаської єпархії, намісники черкаських архієрейських подворій, клірики кафедрального собору, ігумені монастирів та парафіяни.

Після закінчення богослужіння архієпископ Феодосій щиросердно привітав присутніх пастирів, ігуменій, духовенство та паству зі святом Пасхи Христової та подякував за ті труди, які вірні здійснюють заради свого спасіння, задля того, щоб наслідувати Царство Небесне, подароване нам Господом через Свої Хресні страждання та Світле Воскресіння.

У свою чергу від імені духовенства та чернецтва єпархії секретар Черкаської єпархії протоієрей Василій Вознюк подякував владиці Феодосію за теплі слова вітання, запевнивши архієрея, що пастирі та паства Черкаської єпархії будуть і надалі самовіддано нести послух Православній Матері-Церкві, виконуючи всі її настанови.

Під час богослужіння архієпископ Феодосій вручив церковні нагороди – ордени Української Православної Церкви ключарю кафедрального Архангело-Михайлівського собору м.Черкаси протоієрею Олексію Демченку та економу Черкаського єпархіального управління протоієрею Дмитрію Налапку за сумлінну працю на займаних ними відповідальних посадах.

Благословенними Грамотами керуючого єпархією архієпископа Феодосія відзначено також мирян, які несуть свій послух і старанно виконують покладені на них обов’язки: багаторічного співробітника прес-служби Черкаської єпархії Олександра Горшкова та пономаря кафедрального собору Сергія Антонова.

Прес-служба Черкаської єпархії

« Фев