Архієпископ Феодосій освятив новий шкільний автобус для Черкаської православної гімназії

18 квітня 2021 року після закінчення Божественної літургії в Архангело-Михайлівському кафедральному соборі м.Черкаси, архієпископ Черкаський і Канівський Феодосій звершив освячення нового шкільного автобуса, придбаного спеціально для потреб Черкаської православної гімназії. Автобус буде щодня доставляти учнів і викладачів в гімназію, яка розташована в передмісті.

Перша Черкаська православна гімназія діє з благословення архієпископа Черкаського і Канівського Феодосія стараннями активних прихожан храмів Черкаського району і православних педагогів. На сьогоднішній день гімназія діє як початкова школа з перспективою старших класів. Крім шкільних предметів в програмі викладається Закон Божий, житія святих і ази церковно-слов’янської мови. Духовно опікуються школою священики Черкаського благочиння. Навчальна база гімназії на сьогоднішній день знаходиться в передмісті Черкас, в с.Думанці, де діти не тільки навчаються, а й мають можливість познайомитися з мальовничою природою Черкащини і тваринним світом українського села. У майбутньому основний навчальний корпус гімназії планується облаштувати в самому обласному місті, при Черкаському Архангело-Михайлівському кафедральному соборі.

Сьогодні в гостях у архієпископа Феодосія побували учні молодшого класу і група педагогів. Після завершення Літургії та освячення шкільного автобуса, всі гімназисти та викладачі отримали в подарунок від владики по новому підручнику з «Православної етики».

« Фев