Архієпископ Феодосій освятив храм Різдва Христового – Архієрейського подвор’я у південно-західному мікрорайоні Черкас

27 березня 2021 року Високопреосвященніший Феодосій, архієпископ Черкаський і Канівський, звершив чин Великого освячення головного престолу храму Різдва Христового, що знаходиться у південно-західному житловому мікрорайоні Черкас та віднедавна має статус Архієрейського подвор‘я. Намісником подвор’я є молодий та ініціативний клірик Черкаського благочиння ієрей Назарій Княжук. Завдяки його наполегливості та підтримці з боку добродіїв ведеться стінний розпис храму, вдалося завершити підготовку головного престолу до сьогоднішнього освячення, а на черзі освячення іще одного престолу у нижньому – цокольному храмі – на честь святителя Спиридона Триміфунтського.

Владиці Феодосію цього дня співслужили клірики Черкаського благочиння на чолі з благочинним – протоієреєм Сергієм Чумаком. На освяченні також була присутня настоятелька Спасо-Преображенського жіночого монастиря, що у смт.Стеблів Корсунь-Шевченківського району Черкаської єпархії, ігуменя Манефа.

Перед початком владика Феодосій вже традиційно розповів присутнім парафіянам про значення та духовний сенс священнодійства, яке відбувається під час освячення престолу.

По звершенні освячення архієпископ Феодосій очолив Божественну літургію, а наприкінці вимовив проповідь та відзначив благословенними архієрейськими Грамотами церковних благодійників.

Слова щирої подяки були сказані й на адресу намісника храму-подвор’я ієрея Назарія. Окрім архієрейської Грамоти владика Феодосій вручив йому Подяку від міського голови Черкас Анатолія Бондаренка за активну соціальну роботу і допомогу нужденним черкащанам. Присутня в храмі голова громадської організації допомоги бідним та знедоленим городянам Тетяна Шелест зауважила, що завдяки підтримці з боку отця Назарія близько 60 нужденних городян отримують постійну матеріальну допомогу та духовну підтримку. Вона вклонилася за цю турботу та подякувала духовенству Української Православної Церкви за опікування нужденними та знедоленими черкащанами.

Прес-служба Черкаської єпархії

« Лют