Архієпископ Феодосій озвучив кадрові рішення стосовно Золотоніського благочиння Черкаської єпархії та Успенського собору

20 грудня 2020 року Високопреосвященніший архієпископ Черкаський і Канівський по завершенні Божественної літургії та соборної панахиди в Успенському соборі міста Золотоноша оголосив про прийняті кадрові рішення в зв’язку з кончиною благочинного Золотоніського округу протоієрея Ярослава Івануси. Саме сьогодні виповнилися 40-ни цієї сумної події.

Передусім владика Феодосій оголосив Указ, згідно з яким настоятельство у головному храмі Золотоніського благочиння – Успенському соборі м.Золотоноші – надалі покладається особисто на керуючого Черкаською єпархією. При цьому Архієрейським Намісником Золотоніського Успенського собору, який безпосередньо буде займатися духовним та господарським життям Успенської парафії було призначено протоієрея Сергія Снопка, який донедавна служив кліриком у Красногірському Покровському жіночому монастирі. Також Указом Високопреосвященнішого архієпископа Феодосія отця Сергія Снопка призначено благочинним Золотоніського округу.

У своєму слові отець Сергій висловив свою щиру вдячність за цю високу довіру і запевнив, що докладе всіх зусиль, щоби виправдати її, попросивши теплих молитов владики Феодосія та своїх собратів-священиків.

Прес-служба Черкаської єпархії