Архієпископ Феодосій провів розширену нараду з намісниками і співробітниками Архієрейських подворій м.Черкаси

22 лютого в Черкаському єпархіальному управлінні архієпископ Черкаський і Канівський Феодосій провів розширену нараду з намісниками та посадовими особами міських Архієрейських подворій Черкас.

У зустрічі з керуючим єпархією взяли участь: намісник Архієрейського подвор’я – храму на честь святого апостола Андрія Первозванного протоієрей Сергій Чумак, намісник Архієрейського подвор’я – храму на честь Різдва Христового ієрей Назарій Княжук, намісник Архієрейського подвор’я – храму на честь Стрітення Господнього протоієрей Євгеній Буркацький, намісник Архієрейського подвор’я – храму на честь святого апостола Луки архімандрит Віктор (Солонько). Також на нараду були запрошені посадові особи єпархіального управління і співробітники подворій – регенти хорів і скарбники.

В ході зустрічі з керуючим єпархією були доопрацьовані основні принципи функціонування подворій в їхньому новому канонічному статусі, обговорені плани щодо завершення будівництва та благоустрою храмових будівель і інших церковних споруд Архієрейських подворій.

Февраль 2021