У день пам’яті ап.Андрія Первозваного архієпископ Феодосій служив у храмі Андріївського архієрейського подвір’я Черкаської єпархії

13 грудня, у день пам’яті святого апостола Андрія Первозваного, Високопреосвященніший архієпископ Черкаський і Канівський Феодосій очолив Божественну літургію в Андріївському храмі, який знаходиться у житловому масиві «Митниця» обласного центру Черкас.

Владиці Феодосію співслужили призначений намісник цього подвір’я, старший священик Андріївського храму протоієрей Сергій Чумак разом з місцевими кліриками та запрошеними священиками з Києва.

Розпорядженням черкаського архієрея цей храм разом з іще декількома віднедавна набув статусу архієрейського подвір’я.

У своєму архіпастирському слові, з яким Владика Феодосій звернувся до присутніх по завершенні Літургії, він розповів про життєвий шлях апостола Андрія, який, як відомо, Промислом Божим, проповідував Євангеліє спасіння, подорожуючи Дніпром і пророкуючи тут яскраве сяйво віри християнської.

Храм на честь апостола Андрія Первозваного побудований за оригінальними архітектурними ідеями спочилого митрополита Софронія у формі корабля саме на березі Дніпра.

Виголосивши своє повчальне слово, владика відзначив високою церковною нагородою та благословенними архієрейськими Грамотами найбільш активних парафіян і подякував наміснику подвір’я протоієрею Сергію Чумаку за високий рівень пастирської і духовно-просвітницької роботи.

На завершення архієрейського служіння відбувся хресний хід довкола храму з читанням Євангелія та кропленням вірян свяченою водою.

Прес-служба Черкаської єпархії

« Мар