Архієпископ Черкаський і Канівський Феодосій взяв участь в урочистостях Кіровоградської єпархії (+ВІДЕО)

17 вересня, в день пам´яті свт. Іоасафа Білгородського та св. блаж. Даниїла Єлисаветградського, в Кафедральному соборі Різдва Пресвятої Богородиці м.Кіровоград була звершена Божественна літургія. З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, святкове богослужіння очолив Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

Його Високопреосвященству співслужили митрополит Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф, архієпископ Черкаський і Канівський Феодосій, священнослужителі з інших єпархій та духовенство Кіровоградської єпархії.

У цей день відбулися святкування з нагоди Дня тезоіменитства Високопреосвященнійшого Іоасафа митрополита Кіровоградського і Новомиргородського.

На Літургії після Євангелія з архіпастирським словом до віруючих звернувся митрополит Антоній.

По завершенні богослужіння митрополит Антоній привітав керуючого Кіровоградською єпархією з Днем тезоіменитства і передав вітання від Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Онуфрія. В свою чергу владика Іоасаф подякував архієреям за привітання та радість спільної молитви.

orthodox-kr.org.ua

« Мар