В день Святого Духа архієпископ Феодосій співслужив наміснику Києво-Печерської Лаври митрополиту Павлу

28 травня, у день Святого Духа, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї Україні Онуфрія митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел очолив Божественну літургію в храмі на честь великомучениці Варвари, що при Київській обласній лікарні.

Його Високопреосвященству співслужили: архієпископ Боярський Феодосій, керуючий Північним київським вікаріатством, єпископ Бородянський Варсонофій, керуючий Центральним київським вікаріатством.

Після читання Святого Євангелія архієпископ Феодосій вимовив до парафіян проповідь. На сугубій ектенії було піднесено молитву за мир в Україні.

Митрополит Павел возвів у ієрейський сан протодиякона Георгія Бобра.

Наприкінці літургії священнослужителі звершили чин Славлення перед іконою Пресвятої Трійці. Владика Павел подякував усім за спільну молитву та передав благословення Предстоятеля Української Православної Церкви.

Київська Митрополія УПЦ

« Мар