Архієпископ Феодосій виступив з доповіддю на форумі духовенства м.Києва

12 листопада 2019 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія у стінах Свято-Покровського Голосіївського монастиря пройшов форум священників міста Києва за темою «Парафія як громада: роль священика на парафії». У форумі взяли участь вікарії Київської Митрополії УПЦ архієпископ Боярський Феодосій та єпископ Баришівський Віктор, секретар Київської єпархії по місту Києву протоієрей Віктор Іващук (ведучий форуму), духовенство столиці.

З доповіддю на тему «Проблемні аспекти сучасного пастирства: взаємовідносини священнослужителів, сповідь священників, ставлення до ієрархічних нагород» виступив на форумі Високопреосвященний Феодосій, архієпископ Боярський. Зокрема владика докладно розповів про канонічне ставлення духовенства і мирян до «таїнств» розкольницької «ПЦУ».

«Парафія очима мирян. Що парафіяни хочуть бачити від настоятеля?», — так називалась доповідь доктора філософських наук, доцента Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, О.С. Філоненка.

Про досвід залучення мирян до участі у парафіяльному житті докладно розповів протоієрей Миколай Данилевич, настоятель київської парафії Спиридона Тримифунтського.

«Авторитет священика — запорука згуртованості парафії» — так називався виступ старійшого київського священика, настоятеля Свято-Ольгінського собору протоієрея Всеволода Рибчинського. Отець Всеволод розповів про свій непростий шлях до священства, досвід роботи з людьми, будівництво храмового комплексу та широкий спектр роботи з парафіянами.

Заключним був виступ С.В. Ноздрачова, сертифікованого експерту Геллап (США) для розвитку талантів і сильних сторін особистості, в якому фахівець розповів про наукові дослідження керування підлеглими людьми, спираючись на їхні таланти і сильні сторони.

Завершився форум відповідями доповідачів на питання учасників форуму та спільною молитвою.

Київська Митрополія УПЦ

« Фев