Архієпископ Феодосій звершив чернечий постриг у Спасо-Преображенському Стеблівському жіночому монастирі

6 квітня 2021 року, у вівторок 4-ої седмиці Великого посту, напередодні свята Благовіщення Пресвятої Богородиці, Високопреосвященніший архієпископ Черкаський і Канівський Феодосій після Всенічного бдіння звершив постриг в іночество послушниць Спасо-Преображенського жіночого монастиря, що у смт.Стеблів Корсунь-Шевченківського району. Дві послушниці – Людмила і Матрона – прийняли постриг з іночеськими іменами Афанасія і Пелагія.

По завершенні уставного чину постригу владика Феодосій привітав новопострижених зі вступом на шлях чернецтва і побажав всебічної допомоги Божої заради спасіння душі та Царства Божого.

У своєму слові владика Феодосій зазначив, що сьогоднішня подія має велике значення не лише для життя посвячених черниць, а й для святої обителі в цілому, де наразі спільним молитовним життям і працею перебувають 30 черниць на чолі з настоятелькою монастиря ігуменією Манефою.

Прес-служба Черкаської єпархії

« Мар