Архієпископ Феодосій звершив Літургію в Неділю сиропустну

1 березня, в Прощену сиропустну Неділю, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій звершив Божественну літургію у Хрестовоздвиженському храмі м.Києва. Його Високопреосвященству співслужило духовенство храму.

На сугубій єктенії були піднесені молитви про єдність Православної Церкви та про мир в Україні.

В останню Неділю перед Великим постом Церква згадує вигнання Адама з Раю після гріхопадіння, показуючи цим необхідність посту для людської природи. У Синаксарі дня наголошується, що через споживання їжі першим Адамом і Господь постився сорок днів і був слухняним (див. Флп. 2, 8); і через Адама ж ми повинні поститись у Велику Чотиридесятницю, щоб зберігши те, що він втратив, знову отримали безсмертя через піст.

29 лютого, напередодні Неділі сиропустної, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій звершив всенічне бдіння у Хрестовоздвиженському храмі м.Києва. Його Високопреосвященству співслужило духовенство храму.