Архієпископ Боярський Феодосій звершив Літургію біля мощей святого праведного Іоанна Руського

У понеділок, 17 вересня, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій, перебуваючи з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія в Грецькій Республіці, звершив Божественну Літургію в храмі святого праведного Іоанна Руського на острові Евбея, де покояться мощі святого. Богослужіння було звершено з благословення Преосвященного митрополита Халкідського Хризостома. Архієпископу Феодосію співслужив заступник голови ВЗЦЗ УПЦ протоієрей Миколай Данилевич, грецьке духовенство і духовенство Київської єпархії, що супроводжувало владику. Під час Літургії Високопреосвященним владикою була виголошена молитва Господу Вседержителю про мир і припинення ворожнечі в Україні. Також архієпископ Феодосій звершив панахиду на могилі багаторічного настоятеля храму протоієрея Іоанна Вернезоса і відвідав музей святого праведного Іоанна Руського.

Після богослужіння архієпископ Феодосій мав зустріч з протосингелом Халкідської митрополії архімандритом Никодимом (Евстафіу). В той же день, по переїзді до Афін, Високопреосвященний владика зустрівся з секретарем Синодальної комісії Елладської Православної Церкви з міжправославних зв’язків архімандритом Ігнатієм (Сотіріадісом). В ході братського спілкування духовенство Грецької та Української Православних Церков обмінялася пам’ятними подарунками.

Також під час паломницької поїздки архієпископ Феодосій з супроводжуючим його духовенством відвідали ряд монастирів Елладської Православної Церкви.