Архієпископ Феодосій звершив Літургію у свято Благовіщення Пресвятої Богородиці (+ВІДЕО)

7 квітня, на свято Благовіщення Пресвятої Богородиці, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій звершив Божественну Літургію у Введенському Обиденному храмі на Теремках-1 в м. Києві. Високопреосвященному владиці співслужило духовенство храму.

Під час богослужіння підносилися сугубі прохання і молитви про позбавлення від коронавирусной інфекції та про здоров’я медичних працівників.

Внаслідок посилення норм карантину, уведених Кабінетом Міністрів України 02.04.2020 р., багато парафіян, які не мали можливості особисто бути присутнім на богослужінні, дивилися його пряму онлайн трансляцію на сайті храму.

Всі парафіяни храму, які бажали в цей святковий день посповідатися і причаститися святих Христових Таїн, приходили в храм для участі в таїнствах в індивідуальному порядку по закінченні богослужіння, згідно з нормами карантину, благословенних Блаженнішим Митрополитом Онуфрієм.