Архієпископ Феодосій звершив панахиду за священницьким родом видатного українського письменника І.С.Нечуя-Левицького та загиблим воїнам

26 березня 2021 року, по завершенні літургії Передосвячених Дарів у Свято-Вознесенському храмі смт.Стеблів Корсунь-Шевченківського району, Високопреосвященніший архієпископ Черкаський і Канівський Феодосій звершив панахиду за священницьким родом видатного українського письменника та громадського діяча І.С.Нечуя-Левицького. Стеблів є його малою батьківщиною, тут він народився 1838 року, поховані його рідні дід і батько, які були священиками й служили в церкві, на місці якої над мальовничим берегом річки Рось нині височить новозбудований красень-храм. Обидва вони поховані за вівтарем цього святого храму.

Після цього владика разом зі священиками перейшли до меморіалу загиблим землякам – уродженцям смт. Стеблів: пам’ятник воїнам та їх імена викарбувані теж на церковному подвір’ї Свято-Преображенського храму.

По завершенні духовенство виголосило спочилим та загиблим «Вічну пам’ять».

Прес-служба Черкаської єпархії

« Мар