Архієпископ Боярський Феодосій звершив утреню з читанням акафісту Пресвятій Богородиці

23 березня, напередодні свята Похвали Пресвятої Богородиці (Суботи Акафіста), вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій звершив утреню з читанням акафісту Пресвятій Богородиці у Введенському Обиденному храмі на Теремках-1 в м.Києві. Його Високопреосвященству співслужило духовенство храму.

Богослужіння свята Похвали Пресвятої Богородиці має особливість, яка відрізняє його від усіх інших церковних служб року. Під час утрені особливим чином звершується акафіст Богоматері: він розділений на чотири частини та урочисто виконується хором. Саме свято встановлене у IX столітті в пам’ять про неодноразове визволення Богоматір’ю Константинополя від ворогів, акафіст створений ще у VII столітті.

« Лют