У річницю упокоїння прот.Миколая Кострубицького архієпископ Боярський Феодосій звершив заупокійне богослужіння на Лісовому кладовищі м.Києва

23 серпня, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій звершив заупокійну Божественну Літургію в храмі на честь Воскресіння Христового на Лісовому кладовищі м.Києва. В цей день на Лісове кладовище прийшло багато віруючих помолитися за упокій протоієрея Миколая Кострубицького – багаторічного настоятеля храму, річниця упокоїння якого виповнилася в цей день.

Високопреосвященному владиці співслужили священики Андрій та Костянтин Кострубицькі, сини покійного, і духовенство столиці. Після закінчення Літургії на могилі спочилого протоієрея Миколая були звершені освячення надгробного хреста та заупокійна панихида, після якої відбулася спільна поминальна трапеза.

Біографічна довідка. Протоієрей Миколай Кострубицький народився в 1963 році в м. Києві в сім’ї священика Олексія Кострубицького. У 1984 році вступив до Одеської духовної семінарії, де під час навчання прийняв священний сан. Священицьку хіротонію над о. Миколаєм звершив митрополит Херсонський і Одеський Сергій (Петров). Після семінарії здійснював пастирське служіння в Луганській єпархії, а з 1988 року в Київській єпархії. З 1995 року – клірик Воскресенського храму на Лісовому київському кладовищі, і з 2005 року – настоятель цього храму. Останній раз звершив Божественну Літургію 19 серпня 2017 року, в свято Преображення Господнього. 23 серпня 2017 р. відійшов до Господа на 55 році життя.

« Фев