Архієпископи Боярський Феодосій і Бородянський Варсонофій звершили богослужіння престольного свята в Свято-Варваринському храмі на Лук’янівці

17 грудня, в день пам’яті святої великомучениці Варвари, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, вікарії Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій і архієпископ Бородянський Варсонофій звершили Божественну Літургію в Свято-Варваринському храмі, який знаходиться на території Київської обласної клінічної лікарні.

Високопреосвященним владикам співслужили благочинний першого Шевченківського благочиння протоієрей Владислав Софійчук, благочинний Києво-Печерської Лаври архімандрит Антоній (Оліферович), настоятель храму протоієрей Василій Озимчук і духовенство м.Києва. На Літургії, після читання Євангелія, архієпископом Феодосієм була виголошена проповідь, а архієпископом Варсонофієм була прочитана молитва Господу Вседержителю про мир в Україні. На завершення богослужіння владика Феодосій передав настоятелю, духовенству та громаді храму привітання з престольним святом від Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.

Відзначимо, що це була остання Божественна Літургія, звершена архієпископом Варсонофієм в якості вікарія Київської Митрополії, керуючого Центральним Київським вікаріатством. Рішенням Священного Синоду Української Православної Церкви в цей день владика Варсонофій був призначений архієпископом Вінницьким і Барським. Після закінчення богослужіння Архієпископ Феодосій та духовенство, що співслужило, привітали Високопреосвященного владику Варсонофія з призначенням на Вінницьку кафедру й побажали йому щедрої Божої допомоги в несенні важкого архіпастирського хреста в непростий час стояння за віру і Церкву.