Черкаська єпархія простилася зі спочилим благочинним Золотоніського округу

13 листопада в Успенському соборі м.Золотоноша звершено заупокійну Божественну літургію та чин відспівування над новопреставленим благочинним Золотоніського округу протоієреєм Ярославом Іванусою. З благословення керуючого Черкаською єпархією архієпископа Черкаського і Канівського Феодосія богослужіння очолив вікарій Черкаської єпархії єпископ Золотоніський Іоанн.

Його Преосвященству співслужили духовенство Золотоніського та інших благочинь Черкаської єпархії.

За богослужінням співав місцевий хор Успенського собору та сестри Красногірського Покровського монастиря. Розрішительну молитву над спочилим прочитав старіший клірик Черкаської єпархії, благочинний Смілянського округу протоієрей Петро Дмитрук.

Після відспівування труну з тілом новопреставленого пастиря обнесли навколо Успенського собору, де він прослужив понад 20 років незмінним настоятелем та опікуном численної пастви.

Поховано отця Ярослава на кладовищі у смт.Драбів.

Прес-служба Черкаської єпархії

Ноябрь 2020