Черкаська єпархія вітає Блаженнішого Владику Онуфрія з Днем народження!

Архієреї, духовенство та віряни Черкаської єпархії
вітають свого Предстоятеля з Днем народження!

У цей знаменний особисто для Вас і для всіх вірних чад Української Православної Церкви день дозвольте щиросердно побажати Вам, дорогий наш Владико і батько, багатьох років активного і плідного життя і служіння Церкві, непохитного стояння в Істині та захисті канонічної чистоти, побажати Вам апостольської мудрості та всебічної допомоги від Господа нашого Іісуса Христа, Його Пречистої Матері та всіх небесних покровителів і заступників.

Висловлюємо Вам, Ваше Блаженство, глибоку вдячність за теплі молитви, постійну турботу про життя єпископату, духовенства, чернецтва та парафіян у їхньому прагненні служити на благо нашої Православної Матері-Церкви та всього українського народу, збереження суспільного миру, злагоди, порозуміння.

Многії та благії літа Вам, дорогий наш Блаженніший Владико!

Черкаська єпархія Української Православної Церкви