Духівник Північного київського вікаріатства відзначає 70-річний ювілей

14 травня, в день пам’яті священномученика Макарія Київського, в Свято-Макарівському храмі в Шевченківському районі м.Києва була звершена урочиста Божественна Літургія архієрейським чином. Крім Престольного свята храму, соборне богослужіння було приурочене особистому ювілею духівника Північного київського вікаріатства, у минулому багаторічного настоятеля Макарівського храму, протоієрея Анатолія Затовського – 70-річчю від дня народження.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Літургію очолив вікарій Київської Митрополії, керуючий Північним київським вікаріатством єпископ Боярський Феодосій, якому співслужили ювіляр, протоієрей Анатолій, благочинний першого Шевченківського благочиння протоієрей Владислав Софійчук і духовенство м.Києва.

На Малому вході, за багаторічне ревне служіння святій Православній Церкві, з благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія, єпископ Феодосій нагородив протоієрея Анатолія Затовського винятковою ієрархічною нагородою – правом носіння другого наперсного хреста з прикрасами.

По закінченні Літургії та святкового Хресного ходу Преосвященний владика від імені духовенства та парафіян привітав отця Анатолія з ювілеєм, побажавши йому міцності душевних і тілесних сил в несенні відповідальних церковних послухів.

Протоієрей Анатолій Затовський відомий клірик Київської єпархії, що користується заслуженим авторитетом серед духовенства та мирян. Висвячений на священика в 1978 році, закінчив Московську Духовну Семінарію та Академію. У 1984 році призначений настоятелем Свято-Макарівського храму м.Києва. У 1985 р. був визначений членом редколегії журналу “Православний вісник”. З 2000 р. ніс послух благочинного Центрального округу м.Києва, а з 2013 р. – благочинного 2-го Шевченківського благочиння столиці. У березні 2014 р. призначений духівником Північного вікаріатства м.Києва.

[wzslider autoplay=”true” transition=”‘flash'” lightbox=”true”]

« Фев