Єпископ Боярський Феодосій очолив богослужіння престольного свята в Єкатерининському храмі на Лук’янівці

7 грудня, в день пам’яті святої великомучениці Єкатерини Олександрійської, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій звершив Божественну літургію в Єкатерининському храмі на Лук’янівському кладовищі м.Києва.

Преосвященному владиці співслужили благочинний Кладовищенського благочиння протоієрей Сергій Вейго, настоятель храму протоієрей Олександр Безкровний і духовенство столиці. Після закінчення Літургії єпископ Феодосій освятив новонаписану ікону священномученика Костянтина (Дьякова), митрополита Київського, мощі якого поховані неподалік від храму.

На завершення богослужіння владика передав духовенству та громаді храму вітання з престольним святом від Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, вручив церковні нагороди благодійникам та вимовив проповідь.

[wzslider autoplay=”true” transition=”‘flash'” lightbox=”true”]