Вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій очолив богослужіння престольного свята в храмі прп.Серафима Саровського (у Пущі-Водиці)

1 серпня, у суботу 9-ї седмиці по П’ятидесятниці, в день пам’яті преподобного Серафима, Саровського чудотворця парафія на честь преподобного у в Пущі-Водиці відзначила престольне свято. Святкове богослужіння з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія очолив керуючий Північним київським вікаріатством вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій.

Його Преосвященству співслужили: єпископ Васильківський Миколай, благочинний Печерського благочиння протоієрей Володимир Косточка, духовенство храму та гості парафії в священному сані.

На літургії по сугубій єктенії преосвященний Миколай виголосив молитву за мир в Україні.

Після літургії преосвященні владики, духовенство та миряни пройшли хресною ходою навколо храму.

На завершення богослужіння Преосвященний єпископ Феодосій поздоровив настоятеля, духовенство та громаду з престольним святом і передав присутнім благословення Предстоятеля Української Православної Церкви.

Київська Митрополія УПЦ

[wzslider autoplay=”true” transition=”‘flash'” lightbox=”true”]