У день престольного свята єпископ Боярський Феодосій очолив Божественну літургію у Петропавлівському храмі на Нивках

12 липня, в день пам’яті святих первоверховних апостолів Петра і Павла, з благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія, вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій звершив Божественну літургію у Петропавлівському храмі на Нивках у м.Києві.

Преосвященному владиці співслужили благочинний другого Шевченківського благочиння протоієрей Віталій Бойко, настоятель храму архімандрит Аліпій (Світличний), духовенство столиці. Під час богослужіння були піднесені заупокійні молитви про спочилого Предстоятеля Української Православної Церкви новопреставленого Блаженнішого Митрополита Володимира.

Після закінчення богослужіння відбувся хресний хід навколо храму, після якого єпископ Феодосій привітав присутніх з престольним святом і вимовив проповідь.

[wzslider autoplay=”true” transition=”‘flash'” lightbox=”true”]