В день престольного свята єпископ Боярський Феодосій очолив Божественну літургію в храмі при 4-му пологовому будинку м.Києва

3 жовтня, в день вшанування ікони Божої Матері “Помічниця в пологах”, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій звершив Божественну літургію в однойменному храмі при Київському міському пологовому будинку №4.

Преосвященному владиці співслужили секретар Київської єпархії по м.Києву протоієрей Віктор Іващук, секретар Київської єпархії протоієрей Костянтин Пилипчук, благочинний Оболонського благочиння протоієрей Володимир Терещук, благочинний Подільського благочиння протоієрей Тимофій Костюченко, настоятель храму і голова Літургічної комісії Київської єпархії протоієрей Павел Козарь, духовенство столиці. На богослужінні молилися парафіяни та благодійники храму, керівництво та співробітники пологового будинку.

По закінченні Літургії відбувся хресний хід навколо храму. На закінчення богослужіння єпископ Феодосій привітав присутніх з престольним святом, передав слова привітання та благословення від Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та вручив церковним благодійникам нагороди Української Православної Церкви.

[wzslider autoplay=”true” transition=”‘flash'” lightbox=”true”]

Июнь 2022