З благословення Предстоятеля УПЦ єпископ Боярський Феодосій очолив консультативну зустріч Ради Церков України щодо зупинення кровопролиття та сприяння виходу з кризи

У середу, 19 лютого 2014 року, глави та представники конфесій зі складу Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій провели консультативну зустріч. Вона мала на меті пошук способів зупинення кровопролиття та силових протистоянь у центрі Києва, сприяння зі сторони Ради Церков у мирному виході з наявної суспільно-політичної кризи.

У вступному слові єпископ Феодосій відзначив, що сьогоднішнє протистояння в Україні як ніколи загрожує цілісності держави. Запропонував завтра (20 лютого) в день трауру провести заупокійні молитви по конфесіях, під час яких звернути увагу вірних на цю загрозу. Підкреслив, що не можна вузько трактувати протистояння в Україні, лише як конфлікт між народом та владою – має місце приховане протистояння між світоглядом західної і східної частини України. Також слід думати про майбутнє примирення, адже суспільству вже завдана рана розділення, суспільство вже стало іншим, і завдання Церков на найближче майбутнє, після подолання політичної кризи, надавати суспільству духовну допомогу.

« Мар