В день малого престольного свята єпископ Боярський Феодосій очолив Божественну літургію в Покровському храмі на Пріорці в м.Києві

8 листопада, в день пам’яті великомученика Димитрія Солунського, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій звершив Божественну літургію в Покровському храмі на Пріорці в м.Києві, правий боковий вівтар якого присвячений святому великомученику Димитрію.

Преосвященному владиці співслужили благочинний Подільського району протоієрей Тимофій Костюченко, настоятель храму протоієрей Борис Удовенко, духовенство столиці. По закінченні Літургії відбулася хресна хода навколо храму.

На закінчення богослужіння єпископ Феодосій передав настоятелю, кліру та парафіянам храму вітання з престольним святом від Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та вимовив проповідь.

[ wzslider autoplay=”true” transition=”‘flash'” lightbox=”true”]

« Фев