Єпископ Боярський Феодосій провів зібрання духовенства Північного вікаріатства

21 липня з благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія єпископ Боярський Феодосій, вікарій Київської Митрополії, провів зібрання духовенства Північного київського вікаріатства.

У зібранні взяли участь: секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук, голова Синодального відділу благодійності та соціального служіння УПЦ архідиякон Сергій Косовський та голова Відділу з благодійності та соціального служіння Київської єпархії протоієрей Владислав Діханов.

Духовенство обговорило низку питань стосовно соціального служіння на парафіях та організації благодійної допомоги східним регіонам України, зокрема мирному населенню, яке постраждало від активних бойових дій. Також владика у своєму слові закликав допомогти вимушеним переселенцям, які наразі перебувають на Київщині.

Наприкінці зустрічі єпископ Феодосій з духовенством звершив заупокійну літію за новопреставленим Блаженнішим Митрополитом Володимиром на місці його поховання.

Контакти для надання допомоги мирному населенню в зоні проведення АТО >>>

Київська Митрополія Української Православної Церкви

« Мар