Єпископ Боярський Феодосій співслужив Місцеблюстителю Київської митрополичої кафедри в день престольного свята Іллінського храму

2 серпня, у день пам’яті святого пророка Божого Ілії, престольне свято відзначає найдревніший храм м.Києва – Іллінська церква на Подолі. З нагоди свята Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій звершив у Свято-Іллінському храмі Божественну літургію.

Його Високопреосвященству співслужили: єпископи – Боярський Феодосій, Роменський і Буринський Іосиф, Шепетівський і Славутський Діонісій, Васильківський Миколай, настоятель храму протоієрей Віталій Косовський, глава адміністративного апарату Київської митрополії протоієрей Володимир Коцаба, секретар Київської єпархії по м.Києву протоієрей Віктор Іващук, духовенство столиці.

Богослужіння пройшло під відкритим небом, перед входом до храму.

Наприкінці богослужіння митрополит Онуфрій привітав настоятеля, духовенство та вірних з престольним святом.

Київська Митрополія Української Православної Церкви

[wzslider autoplay=”true” transition=”‘flash'” lightbox=”true”]