В день випуску КДАіС єпископ Боярський Феодосій співслужив Предстоятелю в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври

14 червня, в Неділю 2-гу після П’ятидесятниці, Всіх святих Церкви Руської, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили керуючий справами УПЦ, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Ніжинський і Прилуцький Іриней, єпископи: Боярський Феодосій, Ірпінський Климент, Вознесенський і Первомайський Олексій, а також викладачі, студенти та гості духовних шкіл у священному сані.

Під час малого входу випускники КДАіС у священному сані були удостоєні богослужбових нагород.

Після читання Святого Євангелія зі словом проповіді до всіх присутніх звернувся глава адміністративного апарату Київської Митрополії архімандрит Віктор (Коцаба).

По завершенні Літургії відбувся молебень Всім святим Церкви Руської, після якого Блаженніший владика привітав паству з недільним днем, випускників академії і семінарії – із закінченням навчання та благословив усіх.

За матеріалами прес-служби УПЦ і сайта КДАіС

[wzslider autoplay=”true” transition=”‘flash'” lightbox=”true”]