Єпископ Боярський Феодосій взяв участь у чині наречення на єпископів в Тронному залі Храму Христа Спасителя

2P20151203-VSN_2555-12003 грудня в Тронному залі Храму Христа Спасителя Святіший Патріарх Кирил очолив наречення архімандрита Серафима (Савостьянова) в єпископа Таруського, вікарія Калузької єпархії, архімандрита Фоми (Мосолова) в єпископа Жигулівського, вікарія Самарської єпархії, і архімандрита Сергія (Копилова) в єпископа Семилуцького, вікарія Воронезької єпархії.

Його Святості співслужили: митрополит Калузький і Боровський Климент, голова Видавничої Ради Руської Православної Церкви; митрополит Вологодський і Кирилівський Ігнатій; архієпископ Пісоченський і Юхновський Максиміліан; єпископ Солнєчногорський Сергій, керівник Адміністративного секретаріату Московської Патріархії; єпископ Боярський Феодосій, вікарій Київської митрополії; єпископ Козельський і Людиновський Нікіта.

Чин наречення було звершено згідно з визначеннями Священного Синоду від 22 жовтня 2015 року (журнал № 66).

Вибрані до архієрейського служіння священнослужителі звернулися до Святішого Патріарха Кирила та співслужившим Його Святості архіпастирям зі ставленицькими словами.

За матеріалами прес-служби Патріарха Московського і всієї Русі