Єпископ Боярський Феодосій взяв участь у засіданні керуючих вікаріатствами Київської єпархії

IMG_8713-624x414-5 квітня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія у Києво-Печерській Лаврі під головуванням Керуючого справами Української Православної Церкви митрополита Бориспільського і Броварського Антонія відбулося зібрання керуючих вікаріатствами Київської єпархії.

На нараді були присутні: керуючий Макарівським вікаріатством архієпископ Макарівський Іларій, керуючий Північним вікаріатством єпископ Боярський Феодосій, керуючий Південним вікаріатством єпископ Васильківський Миколай, керуючий Бородянським вікаріатством єпископ Бородянський Варсонофій, секретар Київської єпархії протоієрей Костянтин Пилипчук та секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук.

У ході засідання було обговорено проведення у Київській єпархії заходів, присвячених 30-м роковинам Чорнобильської катастрофи (26 квітня). Також на засіданні піднімалося питання щодо відзначення кліриків Київської єпархії церковними нагородами до дня Святої Пасхи. Крім того, було розглянуто можливість доставки свічок та церковних товарів зі складу Київської Митрополії до парафій, а також інші поточні питання з життя Київської єпархії.

Київська Митрополія Української Православної Церкви

« Лют