У свято Всіх святих єпископ Боярський Феодосій звершив Літургію та освячення дзвонів у Всіхсвятському храмі столиці

7 червня, в Неділю Всіх святих, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій звершив Божественну Літургію в однойменному храмі на Лісовому кладовищі м.Києва.

Преосвященному владиці співслужили благочинний кладовищенського благочиння протоієрей Сергій Вейго, настоятель храму протоієрей Олександр Барібан і духовенство столиці.

На завершення Літургії єпископом Феодосієм було освячено нову дзвіницю з дзвонами, а також прочитана молитва на поставлення парафіяльного дзвонаря.

Після закінчення святкової Хресної ходи владика передав настоятелю, духовенству та громаді храму вітання з престольним святом від Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та вручив церковні нагороди благодійникам і парафіянам. Після богослужіння парафіяльна Недільна школа представила гостям святковий концерт.

[wzslider autoplay=”true” transition=”‘flash'” lightbox=”true”]

« Лют