Єпископ Боярський Феодосій звершив Літургію в Неділю 2-у після П’ятидесятниці

22 червня, в Неділю 2-у після П’ятидесятниці, пам’яті Всіх святих, що в землі руській просіяли, вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій звершив Божественну літургію у Хрестовоздвиженському храмі м.Києва. Його Преосвященству співслужило духовенство храму.

Під час богослужіння владикою була прочитана молитва Господу Вседержителю про мир і припинення міжусобної ворожнечі в нашій країні, під час якої все духовенство та парафіяни колінопреклонено молилися про припинення міжусобиці в Україні. Також були оголошені два звернення – Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила до Повноти Руської Православної Церкви і Священного Синоду УПЦ до всіх вірних Української Православної Церкви у зв’язку з останніми подіями в Україні.

Після закінчення Літургії єпископ Феодосій вимовив проповідь про опіку Всіх святих нашої землі про своїх сродників та нащадків, і про необхідність сердечної молитви до них для якнайшвидшого припинення братовбивства і кровопролиття в країні.

[wzslider autoplay=”true” transition=”‘flash'”]