Єпископ Боярський Феодосій звершив Літургію в храмі Триміфунтської Митрополії на о.Кіпр

16213 вересня, у неділю 15-ту після П’ятидесятниці, вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій, перебуваючи з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія на о.Кіпр, звершив Божественну Літургію в храмі на честь Семистрільної ікони Божої Матері в селищі Алефріко Триміфунтської Митрополії Кіпрсткої Православної Церкви. Богослужіння було звершено з благословення Преосвященного Варнави, митрополита Триміфунтського, предра Левкари. Єпископу Феодосію співслужили настоятель храму ієрей Сергій Козлов та духовенство Київської єпархії, що супроводжувало владику.

Під час богослужіння єпископом Феодосієм була прочитана молитва Господу Вседержителю про мир і припинення міжусобної ворожнечі в Україні, а по закінченні Літургії владика вимовив проповідь. Кожен, хто молився в цей день в храмі, отримав у благословення від єпископа Феодосія невелику ікону преподобних отців Києво-Печерських.

« Мар