Єпископ Боярський Феодосій взяв участь у чині наречення архімандрита Тихона (Чижевського) на єпископа Івано-Франківського і Коломийського

27 грудня у храмі Всіх святих на території митрополичої резиденції у Феофанії Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив чин наречення архімандрита Тихона (Чижевського), клірика Чернівецько-Буковинської єпархії, у єпископа міста Івано-Франківськ. Блаженнішому Владиці співслужили митрополит Кишинівський і всієї Молдови Володимир, митрополит Кам’янець-Подільський і Городоцький Феодор, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій, архієпископ Чернівецький і Буковинський Мелетій, архієпископ Шепетівський і Славутський Пантелеймон, архієпископ Яготинський Серафим, єпископ Боярський Феодосій, єпископ Ірпінський Климент, єпископ Бородянський Варсонофій, єпископ Васильківський Миколай, єпископ Хотинський Євсевій.

Архієрейська хіротонія нового єпископа Івано-Франківська відбудеться завтра, 28 грудня, під час Божественної Літургії у Трапезному храмі преподобних Антонія та Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Прес-служба Української Православної Церкви

[wzslider autoplay=”true” transition=”‘flash'” lightbox=”true”]