Єпископ Боярський Феодосій очолив богослужіння престольного свята в храмі священномученика Макарія Київського

14 травня, в день пам’яті священномученика Макарія, Митрополита Київського і всієї Русі, в Свято-Макарівському храмі в Шевченківському районі столиці була звершена святкова Божественна літургія. З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія богослужіння очолив вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій, керуючий Північним київським вікаріатством.

Преосвященному владиці співслужили благочинний Першого шевченківського благочиння і настоятель храму протоієрей Владислав Софійчук, духівник Північного київського вікаріатства протоієрей Анатолій Затовський, намісник чоловічого монастиря на честь Різдва Пресвятої Богородиці в урочищі «Церковщина» м.Києва архімандрит Тихон (Софійчук) і духовенство столиці.

На завершення Літургії відбувся Хресний хід навколо храму, після якого єпископ Феодосій передав настоятелю, духовенству та громаді храму привітання з престольним святом від Блаженнішого Митрополита Онуфрія та вимовив проповідь.