Вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій очолив богослужіння престольного свята в храмі прп.Серафима Саровського

1 серпня парафія на честь преподобного Серафима Саровського, що у Пущі-Водиці, відзначила престольне свято. Святкову Божественну літургію з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія звершили вікарії Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій, керуючий Північним київським вікаріатством, та єпископ Васильківський Миколай.

Архієреям співслужили: благочинний Оболонського благочиння протоієрей Володимир Терещук, благочинний Печерського благочиння протоієрей Володимир Косточка, настоятель парафії протоієрей Іоанн Грицько, духовенство Києва та гості парафії у священному сані.

На сугубій ектенії владика Миколай виголосив молитву за мир в Україні.

Після літургії духовенство з вірними пройшли хресною ходою навколо храму. Владика Феодосій привітав усіх з престольним святом та передав благословення Предстоятеля Української Православної Церкви. На завершення, керуючий Північним вікаріатством від благодійників роздав парафіянам акафісти та ікони преподобного Серафима.

Київська Митрополія УПЦ
Більше фото дивіться на сайтах: obolon-blago.church.uaserafim.kiev.ua

« Мар