Єпископ Боярський Феодосій співслужив Предстоятелю в Свято-Пантелеімонівському жіночому монастирі Феофанії

7 липня, на свято Різдва чесного славного Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію в храмі Всіх святих Свято-Пантелеімонівського жіночого монастиря столичного урочища Феофанія.

Його Блаженству співслужили: митрополит Луганський і Алчевський Митрофан, архієпископ Яготинський Серафим, єпископ Боярський Феодосій, а також духовенство монастиря та столиці.

Після читання Святого Євангелія Блаженніший владика звернувся до пастви зі словом проповіді.

За літургією була піднесена сугуба молитва про мир в Україні.

Наприкінці Богослужіння Предстоятель привітав духовенство та вірян з днем Різдва Іоанна Предтечі, а архієпископа Яготинського Серафима — із 40-річчям ієрейської хіротонії та вручив йому орден святого рівноапостольного князя Володимира І ступеня.

Його Блаженство подякував владиці Серафиму за труди, завдяки яким славетна обитель у Феофанії відродилася після десятиліть руйнації та запустіння та стала перлиною серед київських святинь.

news.church.ua