У Світлу Середу єпископ Боярський Феодосій співслужив Предстоятелю в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври

19 квітня, в середу Світлої седмиці, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Цього дня наміснику обителі митрополиту Вишгородському і Чорнобильському Павлу виповнюється 56 років.

Його Блаженству співслужив сонм архієреїв, братія обителі та численні гості у священному сані.

Під час літургії була піднесена сугуба молитва про мир в Україні.

Після відпусту Блаженніший Митрополит Онуфрій звернувся до митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла зі словами: «Воскресіння Христове дає нам ті таланти, які вселяють в нас надію на те життя, яка буде після земного і називається Царством Небесним. Сьогодні ми відслужили Божественну літургію і вшановуємо владику митрополита Павла, намісника святої обителі. Христос прийшов на землю і дав людині силу — силу бути добрим, бути світлим, бути творцем, а не руйнівником, бути об’єднувачем, миротворцем, а не підбурювачем. І від людини залежить, наскільки вона реалізує ці сили. Хто їх реалізував — той стає гідним перед Богом і корисним для людей. Владика Павло всі ті таланти, які дав йому Господь, не тільки не закопав в землю, але примножив їх своїми працями і ревнощами до слави Божої. Ми дякуємо Господу за те, що час, що Бог судив Вам бути священиком, єпископом, Ви провели в трудах, в подвигах, в прагненнях. Ми хочемо побажати Вам, щоб Господь дав Вам міцності, терпіння, які необхідні Вам як наміснику Лаври, як святителю Христової Церкви. Нехай Господь прикрасить Вас ще багатьма і багатьма плодами благословенного життя і збереже Вас таким, який Ви є! Многая і благая Вам літа!».

Також Блаженніший владика удостоїв митрополита Павла ордена Української Православної Церкви преподобних Антонія і Феодосія Печерських I ступеня.

news.church.ua

« Фев