Єпископ Боярський Феодосій співслужив Предстоятелю УПЦ за святковою Літургією в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври (+ВІДЕО)

17 серпня 2016 року, у День інтронізації Предстоятеля Української Православної Церкви, в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбулася Божественна літургія. Урочисте богослужіння очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Його Блаженству співслужили: митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел, митрополит Хустський і Виноградівський Марк, митрополит Донецький і Маріупольський Іларіон, митрополит Кам’янець-Подільський і Городокський Феодор, намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, а також сонм єпископів Української Православної Церкви та численне духовенство з різних єпархій.

Під час Малого входу за заслуги перед Українською Православною Церквою були возведені в сан митрополита архієпископи Запорізький і Мелітопольський Лука та Чернівецький і Буковинський Мелетій. В сан архієпископа були возведені єпископи Новомосковський Євлогій та Джанкойський і Роздольненський Аліпій.

Після читання Святого Євангелія Архіпастир звернувся до пастви, яка з усіх регіонів України зібралася під склепінням Успенського собору, зі словом проповіді. За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

Після одпусту митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел від імені Священного Синоду, єпископату, духовенства і багатомільйонної пастви Української Православної Церкви привітав Блаженнішого владику з другою річницею інтронізації та вручив у дар ікону Божої Матері “Казанська”.

Того ж дня Блаженніший Митрополит Онуфрій відзначив церковними орденами архієреїв, які у поточному році відзначають особисті ювілеї від дня народження та архієрейської хіротонії.

Нагадаємо, 17 серпня 2014 року у Свято-Успенській  Києво-Печерській Лаврі відбулася інтронізація Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, якого було обрано Предстоятелем Української Православної Церкви на Соборі єпископів УПЦ  13 серпня того ж року.

За матеріалами Офіційного сайту УПЦ